Soul Thrower - The Beginning Of Dark Nights

Soul Thrower "The Beginning Of Dark Nights" Gatefold LP

17.99€
Label: Heliaed
Released: 2014/2016
Style: Hard Rock/Heavy Metal
Country: Estonia

Tracklist

A-pool:
1. Thrive In The Fire
2. Gore
3. Hurt Your Face
4. Skeleton Dance
5. Needle

B-pool:
6. A Years-Long Funeral
7. You Are The War
8. Man Of Nothing
9. Demoness
10. Shipwreck

+

Description

Soodushind 17.99 kehtib septembri lõpuni!

Ansambel Soul Throweri 2014. aastal ilmunud teine stuudioplaat "The Beginning of Dark Nights" on nüüd saadaval ka vinüülina, mis peaks kuuluma küll iga metali-sõbra kodumaise muusika kollektsiooni.

Vinüül valmis Eesti oma vinüülitehases Vinyl Plantis Tartus. Plaadil kõlavad 10 lugu, millest kuulsaimad "Eesti TOP7" saate tabelis omapärase videoga pikalt figureerinud "Skeleton Dance" ning "Gore".

Bändi looja ja eestvedaja Tarvo Valmi (Val Tvoar) sõnul on sellega seoses täitunud üks tema suur unistus. Miks just see plaat vinüüliks sai? "Kuna minule on see album väga meelepärane ja hästi välja kukkunud, siis tahtsin, et need laulud oleks kõik ka vinüüli peal esindatud", sõnab mees uhkusega värsket plaati ja selle gatefold-ümbrist rahulolevalt silmitsedes. Plaadiga on kaasas ka plaadipildiga kleebis, millel download-kood, et digiseadmetes ka sama muusika kõlada saaks.

Bändi laulja, ameeriklane Nathan Dane tõdeb, et kui kuulis Tarvo Valmi loodud muusikat, avas see tema loomekanalid koheselt: "Sõnad voolasid pastakast paberile ja sealt omakorda mikrofoni. Mul on hea meel, et see avaldati vinüülil – see on ideaalne väljund sellele plaadile ja muusikale".

 

Write a review

You need to login to use this feature.