Põhjast - Thou Strong, Stern Death

Põhjast "Thou Strong, Stern Death" CD

9.99€
Label: Spinefarm
Released: 2012
Style: Epic/Black Metal
Country: EST/FIN/CAN

Tracklist

1. The Soundless Music of the Lake [MP3]
2. A Funeral Procession on the Milky Way
3. The Man from the Past
4. Moorsong [MP3]
5. Thoughts Most Nocturnal
6. The Three Brothers

+

Description

9. mail ilmus rahvusvahelise Universal Music Groupi firmamärgi Spinefarm Records alt Eesti raskemuusika kollektiivi Põhjast esikalbum “Thou Strong, Stern Death”.

“Thou Strong, Stern Death” on valminud Kanada-Soome-Eesti muusikute ühistööna. Muusikutena löövad kaasa Eric Syre Kanadast (black-thrash ansambli Thesyre eestvedaja ja disainer, kes on muuhulgas kujundanud Norra kuulsa black metal ansambli Darkthrone albumi "Hate Them" ja singli "Too Old, Too Cold"), Gates (Eesti black-metali veteran, endine flak’n’roll rühmituse Loits kitarrist ning lugude autor), Vesa Wahlroos (Soome black/dark-metal-ansambli Ajattara kitarrist) ning Marko Atso (folk-metal-ansambli Metsatöll trummar ja manager ning stuudio Roundsound omanik).

Põhjast mängib kompromissitut metalit põhjamaises võtmes, eeskujudeks varalahkunud Quorthoni juhitud Rootsi au ja hiilgus Bathory, jäise kuningriigi Blashyrkh teenrid Immortal ning Iiri black-metali kroonimata kuningad Primordial.

Albumi lüürilisele poolele pani aluse ansambli Sorts ja endine ansambli Loits bassimängija Le Divin M, tekste aitasid toimetada Mart Kalvet, Katrin Vaht ja Nina Rata. Albumi kunstiline kujundaja Ritual on ühtlasi ka mitmete Soome black metali lipulaevade nagu Impaled Nazarene, Satanic Warmaster ja KVLT albumite ja logode kujundaja.

 

Write a review

You need to login to use this feature.